Hizmetlerimiz

Teknolojik Üstünlük

En son teknolojiye sahip ürünler ve çözümlerle, müşterilerimize güvenilir ve yenilikçi hizmetler sunuyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara en uygun çözümleri sunmak için titizlikle çalışıyoruz.

Uzman Kadro

Alanında deneyimli ve sürekli eğitim alan uzman ekibimizle, en karmaşık güvenlik sorunlarını bile çözüme kavuşturuyoruz.

Güvenlik Sistemleri Çözümleri

Ottoman Bilişim, güvenlik alanında lider çözüm sağlayıcısı olarak kurumsal firmaların ihtiyaçlarına özel, yenilikçi ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Güçlü teknolojik altyapımız ve uzman kadromuzla, müşterilerimizin güvenlik gereksinimlerini en üst düzeyde karşılamayı hedefliyoruz. En son teknolojiye sahip kameralar ve entegre sistemlerle, işletmenizin her alanını 7/24 izleyin ve kontrol edin.

Bilişim Çözümleri

Ottoman Bilişim, kurumsal firmaların bilişim altyapılarını güçlendirmek ve sorunsuz bir işletme süreci sağlamak için uzman teknik destek çözümleri sunmaktadır. Bilgisayar ve Ağ Destek Hizmetleri, Yazılım Güncelleme ve Yedekleme Çözümleri, Uzaktan Destek ve Acil Müdahale firmamızın başlıca bilişim çözümleri arasında yer almaktadır. Alanında deneyimli ve sertifikalı uzmanlarımızla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler üretiyor ve sürekli destek sağlıyoruz.

Network ve Altyapı Çözümleri

Ottoman Bilişim, kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu güçlü ve güvenilir network altyapılarını oluşturmak, yönetmek ve optimize etmek için kapsamlı Ağ Tasarımı ve Kurulumu, Güvenlik ve Firewall Çözümleri, Veri Merkezi ve Bulut Hizmetleri, Ağ İzleme ve Yönetim Hizmetleri gibi çözümler sunmaktadır. Alanında uzman teknik destek personelimiz ile birlikte, müşterilerimizin gereksinimlerine uygun özelleştirilmiş network çözümleri tasarlıyor ve uyguluyoruz.

Alarm Çözümleri

Ottoman Bilişim, kurumsal firmaların güvenliğini en üst düzeyde tutmak için ileri teknolojiye sahip Hırsız Alarm Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Entegre Güvenlik Çözümleri, Uzaktan İzleme ve Yönetim gibi çözümler sunmaktadır. Güvenlik sektöründe bölgesinin öncülerinden olan firmamız, uzman ekibi ve güçlü teknolojik altyapısıyla müşterilerine kapsamlı güvenlik çözümleri sunmaktadır.

Geçiş Kontrol Çözümleri

Ottoman Bilişim, kurumsal firmaların güvenliğini artırmak ve personel erişim kontrolünü sağlamak için en güvenilir geçiş kontrol (access kontrol) çözümlerini sunmaktadır. İleri teknolojiye sahip Parmak İzi Geçiş, Yüz Tanımaya Dayalı Geçişi, Kartlı Geçiş sistemlerimiz ve uzman kadromuzla, müşterilerimizin özel gereksinimlerine uygun çözümler tasarlayarak, işletmelerinin güvenliğini sağlıyoruz.

Sunucu Depolama Çözümleri

Ottoman Bilişim, kurumsal firmaların veri yönetimi ihtiyaçlarını karşılamak ve veri depolama altyapısını güçlendirmek için Sunucu ve Depolama Altyapısı Tasarımı, Yedekleme ve Kurtarma Çözümleri, Bulut Depolama Entegrasyonu, Güvenlik ve Veri Koruma çözümleri sunmaktadır. Yenilikçi teknolojimiz ve uzman ekibimizle birlikte, müşterilerimize yüksek performanslı, güvenilir ve ölçeklenebilir depolama çözümleri sunuyoruz.

TÜM HİZMETLERİMİZ İÇİN

Projenize Özel Teklifler

Siz de tüm kurumsal hizmetlerimiz için firmanızın projesine özel ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.